واحد قطعه سازی شرکت بن قطعه :

شرکت بن قطعه ، یک مجموعه تولیدی است که دارای واحد های تخصصی ریخته گری ماسه ای ( ماسه تر – ماسه CO 2 ) ، ریخته گری چدن ، ریخته گری آلومینیوم ، ریخته گری دقیق ، ریخته گری ریژه ، واحد قالب سازی و مدل سازی ، خدمات فرز CNC می باشد.

پروسه کار در قطعه سازی ما به شرح زیر می باشد : ابتدا نقشه کار را از مشتری دریافت کرده و پس از مطالعه و تحقیق بر روی پروژه فعالیت های تئوری را بر روی کار انجام می دهیم . جهت اینکه کار خود را با کمترین هدر رفت زمان برای مشتری انجام دهیم در حین ساخت و تولید قطعه مورد نظر تعامل مورد نظر را با مشتری برقرار و جلساتی جهت پیشبرد کار خواهیم داشت پس از ساخت قطعه مورد نظر عملیات تست نهایی را آغاز و کار ساخت قطعه را به پایان می بریم.

اطلاعیه مهم

گروه صنعتی اسکروسازان ، تولید کننده کم صداترین و بادوام ترین کمپرسور باد ( ایتالیایی ) و عرضه کننده درایر تبریدی ( رطوبت گیرها ) جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات به وب سایت SCREWSAZAN.COM مراجعه فرمایید.

چرا خدمات بهتری ارائه می دهیم ؟

  • به علت تجربه فراوان و ماشین کاری قطعات پیچیده بهره برداری از تکنولوژی روز و انواع نرم افزار SOLIDWORKS ، CATIA، POWERMILL
  • با توجه به رویکردی که این شرکت در کاهش قیمت تمام شده و سرعت تولید قطعات دارد، هر یک از این واحد های ریخته گری ، واحد قالب سازی و مدل سازی ، واحد خدمات فرز CNC با بهترین راندمان و با رویکرد کمترین قیمت تمام شده شکل یافته اند.
  • سریع ترین قالب سازی و مدل سازی با بالاترین دقت و کیفت، بدون پلیسه در ایران
  • این مجموعه ، در راستای حداکثر سازی استفاده از ظرفیت تولیدی خود در بخش ریخته گری و قالب سازی خدمات ساخت قالب و ریخته گری قطعات چدنی و آلومینیومی را برای دیگر تولید کننده ها انجام می دهد.
  • مزیت بارزی که مشتریانی که سفارش ریخته گری  و تولید قالب را به ما محول می کنند این است که مطمئن خواهند بود که بهترین کیفیت را با پایین ترین قیمت ممکن دریافت می کنند و تمام پروسه ساخت قالب تا تحویل قطعه ریخته گری به یک شرکت داده اند و نگرانی بابت هماهنگی میان شرکت های مختلف را نخواهند داشت.

تحویل به موقع چه سودی برای شما دارد ؟

  • باعث می شود که مشتری طبق برنامه زمانبندی به اهداف خود برسد و طبیعتا این کار نیازمند برنامه ریزی دقیقی می باشد که ما این کار را بر خلاف دیگر شرکت ها مشابه انجام می دهیم

مشاوره تخصصی

  • مشاوره در تهیه مواد اولیه از منابع معتبر با قیمت مناسب

مشاوره در اجرا

  • مشاوره در عملیات حرارتی قطعات و سختی کاری آنها

مشاوره در ساخت و تولید

  • مشاوره های تخصصی در زمینه طراحی ، ساخت و تولید قطعات با بالاترین کیفیت ممکن

قالب سازی و مدل سازی شرکت بن قطعه :

مبنای یک کار تولیدی خوب در بخش ریخته گری از ساخت قالب و مدل ریخته گری خوب آغاز می شود.

کیفیت قالب نقش مهمی در کاهش هزینه های تولید مانند سنگ زنی ، پلیسه گیری ، سرعت در ریخته گری قطعه دارد.

پروسه قالب سازی و مدل سازی

پروسه ساخت قالب از طراحی سه بعدی قالب در نرم افزار های سالید و کتیا آغاز می شود سپس این فایل سه بعدی مبنای ماشین کاری فرز CNC قرار می گیرد.

انواع قالب ها و مدل های ساخته شده توسط شرکت بن قطعه :

ساخت مدل های چدنی و آلومینیومی برای تولید قطعات ریخته گری چدن ، فولاد و آلومینیوم  و برنزی

قالب سازی و مدل سازی  چوبی و یونالیتی برای تولید قطعات در تیراژ کم

قالبسازی و  مدلسازی برای خطوط ریخته گری اتوماتیک دیزا ، واگنر ، هانزبرگ

ساخت قالب ماهیچه

قالب سازی پنچره اجاق گاز

قالب سازی پمپ آب

قالب سازی یونولیت و بسته بندی

مدل سازی و قالب سازی فرفورژه ….

خدمات ریخته گری شرکت بن قطعه :

ریخته گری چدن خاکستری و چدن نشکن

قطعات چدنی به روش های ریخته گری درون ماسه یا ریخته گری دقیق تولید می شوند. بنا به ابعاد قطعه و تیراژ آن ، ریخته گری یا به صورت دستی و نیمه اتوماتیک انجام می شود یا به ماشین های قالب گیری اتوماتیک مانند DISA یا واگنر. واحد ریخته گری گروه صنعتی صفوی هر یک از این دو خطوط ریخته گری را دارا می باشد.

ریخته گری فولاد و استیل

ریخته گری آلومینیوم

ریخته گری قطعات آلومینیومی بنا بر نوع قطعه به سه روش انجام می پذیرد

ریخته گری الومینیوم در ماسه که ذوب آلومینیوم در قالبی از جنس ماسه ریخته می شود.

ریخته گری ریژه یا گرویتی که در آن ذوب به آرامی درون قالب فلزی ریخته می شود.

2022 © کپی رایت - قالب سازی و مدل سازی صفوی